ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ (BOŞ) HESAP YÖNETİMİ
Merhaba, üye girişi yapmak için tıklayın.

Hakkımızda

Otoboyamarket.com otomotiv alanında dünya markaları ile çalışarak STANDOX, SATA, MEGUIAR'S markalarının boya, ekipman ve bakım ürünlerini sizlere sunmaktadır.

İmalatçı ve tamirciler için Komple Mix karışım sistemini bünyesinde bulunduran otoboyamarket.com, Su Bazlı, Solvent Bazlı, Akrilik, Pur Akrilik, Epoxi, Sellülozik, Sentetik, Endüstriyel, Purtex (pütürlü boya) ve Kumlu Boya çeşitlerini 18.000'in üzerinde renk seçeneği, 4 farklı matlaştırıcı ve 5 çeşit parlaklık seviyesi ile sunuyor.

Sektörde hızlı ve kalıcı çözümler üreterek, insan hayatını kolaylaştıran ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren otoboyamarket.com kaliteyi ve hizmeti referans alarak müşterilerini memnun etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyon

Yüksek kalitedeki ürünlerimizi sizlere zamanında ulaştırarak ihtiyaçlarınızı doğru zamanda cevaplamak önceliğimizdir. Bunun için yönetim, satış, teknik destek ekibimiz ve müşterilerimiz ile tam bir takım çalışması gerçekleştiriyoruz. Şirketimiz 31 senelik iş hayatında gelişimci yenilikçi gücüyle pazardaki yerini korumayı başarmıştır.
Lider birçok markanın ürünlerini bulabileceğiniz otoboyamarket.com'da üstün müşteri memnuniyeti, temel misyon olarak benimsenmiştir.

Vizyon

Bilen, düşünen, öğrenen takım ruhu ile bilimsel teknoloji ve insan üretkenliği sınırlarını sürekli zorlamak, teknik alt yapı ve uzman insan kaynakları gibi başarı bileşenleri daima dürüstlük ilkesi ile müşterilerimize sunmaktır.